Manufaktura

„Piękno jest otwartym listem polecającym

który z góry zdobywa dla nas serca”

Arthur Schopenhauer

Naturalne materiały, także z recyklingu

w naszej pracy stosujemy tylko materiały pochodzenia naturalnego

Tradycyjne techniki stolarskie

a także nowoczesne rozwiązania obróbki drewna

Tworzymy prace z wielu gatunków drewna

odpowiednio dobranych do charakteru przedmiotu

Stawiamy na wygląd i funkcjonalność mebla

która wynika z jego konkretnego przeznaczenia

Poznaj 4 submarki Ann Decor. ECOHOME to drewniane elementy wyposażenia dla każdego wnętrza. CUBOIDE to linia pomocników do salonu, jadalni i kuchni. NATURE to meble wykonane z drewna recyklingowanego. W LOFTOVE znaleźć można ciężkie meble w stylu loftowym.

Zobacz galerię naszych autorskich mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Jedne projekty zaskakują oryginalnym kształtem lub nowym przeznaczeniem, inne – prostą formą o perfekcyjnie wyważonych proporcjach i detalach podwyższającym wartość przedmiotu.

Gdzie można kupić nasze produkty?

Wszystkie autorskie produkty są projektowane przez nas i wytwarzane w naszych pracowniach. Poza naszymi podstawowymi markami, projektujemy i tworzymy meble oraz przedmioty wyposażenia wnętrz na indywidualne zamówienie. Nasze produkty są do kupienia na platformach DaWanda i Etsy. Zakupione produkty wysyłamy na terenie Unii Europejskiej. Transport poza Unię Europejską jest możliwy dla części produktów po wcześniejszym wysłaniu zapytania na adres naszej firmy.

Jeśli chciałbyś zamówić u nas produkt w innych wymiarach, wykończeniu lub formie, zapytaj o taką możliwość na biuro@anndecor.pl