O nas

Ann Decor Manufacture

Założyciele i właściciele Ann Decor Manufacture

Jesteśmy małą manufakturą, w której cenimy jakość wykonania przedmiotu i jego niepowtarzalność. Każdy projekt to dla nas nowe, inspirujące wyzwanie, które przynosi nam ogromną radość tworzenia. Wśród naszych prac są te w stylu rustykalnym i dworkowym, rzeczy minimalistyczne w nowoczesnej formie i przedstawiciele klasycznej elegancji, jak również przedmioty będące udanym mariażem różnych stylów.

Staramy się wykonywać rzeczy w duchu eko. Stosujemy nieszkodliwe materiały na bazie naturalnych składników (np. farby z pigmentem, naturalne kleje niealergizujące), przy jednoczesnym wykorzystaniu elementów drewnianych pochodzących z recyklingu, a także przy użyciu tradycyjnych narzędzi, technik stolarskich i tapicerskich.

Mieszkamy i pracujemy w przepięknej okolicy. Codzienny kontakt z przyrodą uświadamia nam, że człowiek jest jej cząstką i powinien żyć z nią w zgodzie, otoczony przyjaznymi i bliskimi naturze przedmiotami. Tworzymy meble oraz elementy wystroju wnętrz z drewna na indywidualne zamówienia. Zajmujemy się renowacją mebli i drobnych sprzętów codziennego użytku, przywracając im dawny blask w nowej formie.

Nasza ostatnia realizacja – renowacja Jardiniere z połowy XIX wieku


Jesteś zainteresowany naszymi pracami? Skontaktuj się z nami.